Expedice Jedov

Byli jsme teprve několik dnů ve škole a už jsme se chystali na expedici.

Úkolem Expedice Jedov je především seznámit se společně se spolužáky a paní učitelkou . Ověřit si, že dokáže být prvńáček jednu noc bez maminky a postarat se sám o sebe. U malých školáků jde o velkou odvahu.

Došli jsme všichni pěšky.Maminky nás vybavily dobrou svačinou. Buchtičky a koláčky byly také moc dobré. Opékali jsme buřtíky. Hráli různé soutěživé i společné hry. Cvičili jsme vytrvalost, postřeh a rychlost. Velký úspěch mělo stavění domečků v lese. Večer jsme se vydali na večerní procházku po louce.

Počasí nám přálo.Všichni pobyt zvládli , i když někde tajně ukápla slzička.

Další foto

Expedice Jedov